عاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس: برنامه‌های شهرداری شیراز بر پایه انسان محوری است معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس در آیین افتتاح پروژه های شهردادی منطقه ۱۰ شیراز گفت: تیم شهرداری شیراز از ابتدای کار پای شعار خود ایستادند و محور و برنامه‌های آنها بر پایه انسان محوری بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری منطقه 10 شیراز، محمود رضایی با اشاره به اینکه انسان محوری واژه عظیمی است و در ذیل آن موضوعات متفاوتی را می‌توان بیان کرد، اظهار کرد: آنجاهایی که نیاز است هویت شهری را نگه داشت و به عنوان شناسنامه شهر نشان داد باید حفاظت کرد اما زمانی هم نیاز به تولید با حفظ شناسنامه شهر است.
او بیان اینکه در رتبه بندی شهرداری‌های کلانشهرها شهرداری شیراز در چند حوزه جز شهرداری‌های اول کشور است، گفت: شهرداری شیراز علی‌رغم شعار انسان محوری در حوزه حمل و نقل مترو و اتوبوس ، رتبه اول را داراست.
وی با تاکید بر این مطلب که پروژه های افتتاح شده تاثیر گذار بودند، افزود: چپ گرد صدرا یکی از این پروژه ها بود  که  مقایسه وضعیت قبل و بعد ترافیک این منطقه نشان از تاثیرگذاری این پروژه می دهد و پروژه های فاخری به بهره برداری رسیده است.
معاون فنی و عمرانی استانداری فارس عنوان کرد: پروژه ساختمان شهرداری منطقه برای گسترش خدمات به شهروندان و پارک نهر اعظم جز پروژه های است که شهرداری با دقت احداث کرده است بطوری در محل فعلی پارک نهر اعظم برخی به دنبال ساخت و ساز بودند که اقدام شهرداری برای ساخت در این مکان بسیار ارزشمند است.

منبع : شهرداری منطقه ده شیراز
۹۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است