شهردار منطقه ده شیراز به مناسبت دهه پر فروغ فجر با خانواده شهدا دیدار کردند

به مناسبت دهه مبارک فجر و تجلیل از مقام شامخ شهدای گرانقدر #مهندس_احمدزاده_شهردار_منطقه_ده  به همراه جمعی از معاونین ومسئولین -امام جمعه شمالغرب شیراز -فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری شیراز- رییس بنیاد شهید شمالغرب -به دیدار خانواده های معزز شهیدان سردار اسکندری - موسوی و صفری سعدی رفته و از این عزیزان قدردانی و تقدیر بعمل آوردند.

مهندس احمدزاده طی سخنانی ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای عزیز یادآور شدند که آسایش و امنیت امروز ما مرهون رشادت های این عزیزان می باشد گفت:  در هر جایگاه و مسولیتی که هستیم خود را مدیون رشادت های شهدای گرانقدرمان میدانیم وهمواره می بایست رهرو این عزیزان باشیم . 

مهندس احمدزاده ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر با بیان اینکه یاد و خاطره دوران دفاع مقدس و مجاهدتهای شهیدان و ایثارگران آن دوران باید همواره زنده نگه داشته شود، گفت : زنده نگه داشتن یاد شهدا جامعه را زنده و پویا نگه می دارد بنابراین فرهنگ دفاع مقدس باید به نسل جوان انتقال یابد و همانگونه که شهدا برای دفاع از کشوربهترین سرمایه خود یعنی جانشان را تقدیم نمودند ما نیز در انتقال ارزشهای هشت سال دفاع مقدس به نسلهای آینده باید تلاش نماییم.

احمدزاده افزود: ایثار جانبازان و آزادگان و صبر آنان در برابر سختی‌ها مسیر تعالی را در برابر فرزندان امروز کشور گشوده است.

وی در این دیدارها ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع‌مقدس گفت: خانواده‌های شهدا و جانبازان با تقدیم عزیزان خویش در راه احیای اسلام و قرآن عزت آفریدند و امروز ایشان وارثان خون‌های پاک شهدا و ادامه دهندگان راه شهدا هستند.

وی ادامه داد: این خانواده‌ها در دامان خویش فرزندانی را پرورش دادند که سربازان اسلام شدند و در راه رضای حق تعالی و اعتلای کلمه الله، اسماعیل‌های خویش را تقدیم کردند و امروز نیز سربلند و مفتخر به این شهادت‌ها هستند.

وی اضافه کرد: دیدار با این عزیزان موجب تقویت روحیه خدمت‌رسانی در مسئولان و موجب زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.

در این دیدارها خانواده شهید سردار اسکندری و شهیدان سید محمد تقی موسوی و کریم صفری سعدی به بیان خاطراتی از سجایای اخلاقی و رشادت‌های ایشان پرداختند.

نماز ظهر و عصر به اقامت حاج آقا مرادی در منزل شهید برگزار شد.

منبع : شهرداری منطقه ده شیراز
تعداد بازدیدها : ۱۲۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است