نشست شهردار منطقه ده شیراز با یاوران شورای شهرک گویم


جلسه شهردار منطقه ده، مدیران منطقه با  اعضای یاوران شورای شهرک گویم در خصوص بیان مشکلات محله گویم و برنامه ریزی در خصوص آن با حضور  دکتر ناصری عضو شورای اسلامی شهر شیراز، مهندس حسن شاهی مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی و نمایندگان معاونت حمل و نقل ترافیک برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری منطقه ده بهنام احمدزاده ضمن تقدیر و تشکر از زحمات یاوران شورای اسلامی گویم ، افزود: یاوران شورای اسلامی محلات همکاری و همراهی خوبی با این منطقه دارند و در پیشبرد اهداف منطقه بسیار تاثیر گذار هستند.

وی ادامه داد: پروژه های بزرگی همچون لوله گذاری، زیرسازی و آسفالت،جدول گذاری،دفع آبهای سطحی و تعریض محور شیراز سپیدان در شهرک گویم توسط این منطقه عملیاتی شده است.

رئیس کمیسیون سلامت و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز و ناظر شورا در شهرداری منطقه ده نیز در این جلسه گفت: با توجه به اینکه شهرک گویم از لحاظ امکانات و تجهیزات یک منطقه کم برخوردار است اما شهرداری  اقدامات بسیار چشمگیری در چند سال گذشته صورت پذیرفته است.

دکتر علی ناصری ادامه داد: شهرداری شیراز در ۱۰۰ روز ۱۰۰ پروژه تا پایان امسال افتتاح و کلنگ زنی می کند که حدود ۲۰ پروژه توسط شهرداری منطقه ده انجام می گردد.

وی افزود: برنامه ریزی های لازم انجام گرفته تا جلسات یاوران شورا با یک موضوع مشخص در خصوص مسائل منطقه هر هفته در دفتر شهردار منطقه ده برگزار شود و با دعوت از متولیان ادارات ذیربط در جلسه یاوران شورا بتوانیم به نحو احسن نسبت به رفع مشکلات برنامه ریزی کنیم.

گفتنی است در این جلسه هر یک از یاوران شورای گویم مشکلات و در خواست های خود را بیان کردند و مقرر شد طبق اولویت به درخواست ها تا نتیجه نهایی رسیدگی شود.


 

منبع : شهرداری منطقه ده شیراز
تعداد بازدیدها : ۴۵۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است