شهردار منطقه ۱۰ شیراز عملیات اجرایی پروژه انسان محور در شهرداری منطقه ده شیراز آغاز گردید

شهردار منطقه 10 شیراز از پروژه احداث مسیر دوچرخه سواری و پیاده روی در سطح منطقه خبر داد.

شهردار منطقه 10 گفت: با توجه به سیاستهای شهردار شیراز و شورای اسلامی دوره پنجم از اجرای پروژه های انسان محور ، اجرای عملیات پروژه احداث مسیر دوچرخه سواری و پیاده روی در دستور کار منطقه قرار گرفت.

به گزارش ارتباطات و فرهنگی شهرداری منطقه 10؛ مهندس احمدزاده تصریح کرد: این پروژه در 6 فاز و با طول حدود 20 کیلومتر است که در طول مسیر این پروژه مبلمان شهری، سرویس بهداشتی ، آبخوری، روشنایی کامل مسیر صورت پذیرفته است که می توان گفت این پروژه احداث پیاده راهی کامل در محور شمال غرب شیراز می باشد.

احمدزاده خاطر نشان کرد : در حال حاضر فاز 5 این پروژه که در پارک وحدت به طول 2/2 کیلومتر می باشد، اجرایی شده است و فاز اول آن از حدفاصل شهرک بزین تا خیابان هاتف واقع در ضلع جنوبی بلوار دکتر حسابی با اعتبار ریالی حدود 7 میلیارد ریال که با پیشرفت فیزیکی 80 درصد در حال انجام می باشد.

وی افزود: فاز دوم این پروژه حدفاصل پل جهاد تا کمربندی امام خمینی به طول 3/8 کیلومتر از ابتدای اسفندماه آغاز خواهد گردید و همچنین فازهای  3 و 4 نیز در سال 99 آغاز به کار خواهد کرد.

احمدزاده در ادامه گفت: فاز 6 این پروژه پس از تکمیل چپگرد صدرا از شهرک گلستان تا شهرک بزین به طول 2 کیلومتر عملیات اجرایی آن آغاز می گردد.
 

منبع : شهرداری منطقه ده شیراز
تعداد بازدیدها : ۱۷۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است