برگزاری همایش پیاده روی خانواده کارکنان و یاوران شورای اسلامی شهرداری منطقه ده به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ده، این همایش با هدف ارتقاء سلامت کارکنان شهرداری منطقه ده و حفظ انسجام ، نشاط و همدلی بین همکاران و تجربه یک روز سالم برگزار گردید و مورد استقبال جمع کثیری از کارکنان این منطقه قرار گرفت.
فروزانی مسئول ارتباطات و فرهنگی شهرداری منطقه ده با بیان این مطلب که هدف از برگزاری چنین همایش هایی، ایجاد همدلی سازمانی،حفظ تندرستی و شادابی پرسنل، حضور در فضای طبیعت و افزایش روحیه کارکنان است افزود: در راستای برنامه ریزی های انجام شده برای ایجاد و حفظ نشاط، تعالی و تندرستی پرسنل منطقه ، بر آن شدیم تا در هر فصل برنامه های ورزش همگانی از جمله پیاده روی برگزار کنیم.
ایشان این نکته را مورد تایید قرار داد که شهرداری منطقه ده امر ورزش و ورزش همگانی را در اولویت خود قرار داده است و ما در شهرداری منطقه بخش ورزش را داریم که متولی توسعه و ترویج فرهنگ ورزش است و شهرداری منطقه با برگزاری همایش های مختلف تلاش کرده است تا عموم مردم را به ورزش های همگانی تشویق کند.
در این راستا روابط عمومی منطقه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص توجه به ورزش همگانی مبنی بر اینکه ورزش همگانی را باید وارد سبد خانوار کنیم گفت: این همایش ورزشی و فرهنگی ویژه کارکنان منطقه گامی در تحقق این اهداف در جهت ساماندهی ورزش و سلامت همکاران می باشد.
وی در ادامه ضمن تشکر از تمامی عوامل اجرایی این همایش حضور کارکنان شهرداری منطقه در این همایش پیاده روی با شکوه دانست و افزود : این استقبال به ما دلگرمی می دهد تا با برنامه ریزی های بهتر و منسجم تر نسبت به ادامه و افزایش این همایش ها اقدام نماییم.
براساس این گزارش اجرای نرمش صبحگاهی  در مجموعه پارک کوهستان و همچنین اجرای قرعه کشی و اهدا جوایز ورزشی از جمله برنامه های این همایش بزرگ بود.
 

منبع : شهرداری منطقه ده شیراز
تعداد بازدیدها : ۷۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است