احمدزاده شهردار منطقه ۱۰ : پارک کوهنورد در دهه فجر به بهره برداری رسید

شهردارمنطقه ده شیراز از افتتاح پارک کوهنورد در دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد .

به گزارش واحد ارتباطات و فرهنگی شهرداری منطقه ده ؛مهندس احمد زاده گفت : با بیان اینکه یکی از نیازهای منطقه احداث پارک و فضاهای تفریحی است ، اظهار کرد : مساحت این پارک حدود سه هکتار و شامل امکاناتی همچون فضای بازی کودکان ، مسیرهای پیاده روی ، فضاهای سبز و زمین بازی تنیس و فوتسال است .

وی افزود : هزینه احداث این پارک حدود یک میلیارد و دویست میلیون تومان بدون در نظر گرفتن هزینه تملک انجام شده است . شهردار منطقه ده شیراز با بیان اینکه پارک حاشیه ای آفرینش در سطح منطقه به طول چهار صد متر در روز شیراز به بهره برداری می رسد ، اظهار کرد : فاز اول تعریض جاده شیراز - سپیدان به طول هزار و صد متر در حال انجام است که شامل مسیر تند رو کندرو می شود و در روز شیراز نیز به بهره براری خواهد رسید .

مهندس احمد زاده در ادامه با بیان اینکه منطقه شهرک گویم طی سال های گذشته با مشکلات زیادی از جمله وجود آبهای سطحی روبرو بودند ، گفت : فاز اول لوله گذاری در شهرک گویم به طول هزار و 800 متر با هدف جمع آوری آبهای سطحی با اعتبار 4 میلیارد تومان در حال انجام است . وی افزود : پیشرفت این پروژه در حال حاضر 55 درصد است و پیش بینی می شود درروز شیراز به بهره برداری برسد .

شهردار منطقه ده شیراز اظهار کرد : بعد از اتمام فاز اول لوله گذاری در شهرک گویم بالافاصله عملیات اجرایی فاز دوم را در شهرک زیمنس انجام خواهیم داد.

مهندس احمد زاده در ادامه از انجام گسترده زیرسازی ، جدول گذاری و آسفالت معابر در سطح منطقه خبر داد و گفت : عملیات زیرسازی ، جدول گذاری و آسفالت در تمای شهرک های واقع شده در سطح منطقه ماننده شهرک های گویم ، آرین ، قصر قمشه و حسین آباد با هزینه ای بالغ بر 5 میلیارد تومان در حال اجرا است .

شهردار منطقه ده شیراز اظهار کرد : احداث فاز اول پارک دلتای نهر اعظم با 30 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است و در هفته دولت سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

مهندس احمد زاده با اشاره به احداث 20 متری نهر اعظم به طول دو کیلومتر مربع گفت : 20 متری نهر اعظم مسیر کمربندی جوادیه را به شهرک امام حسین آباد متصل خواهد کرد . وی در پایان گفت : این پروژه دارای 30 درصد پیشرفت فیزیکی است و در دهه فجر سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

منبع : منطقه ده
تعداد بازدیدها : ۱۶۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است