منطقه ده

 
تاریخ درج : دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۲
بررسی میدانی مشکلات و درخواست های شهروندان
شهردار منطقه ۱۰ شهرداری شیراز : 

بازدیدهای میدانی از شهرک ها و محلات با هدف بررسی وضعیت شهرک ها و دیدارهای چهره به چهره با شهروندان به صورت مستمر با همراهی ناظر شورای شهر در منطقه ۱۰ و جمعی از مدیران در حال انجام است . 

شهرام سبزیان فرد با اعلام این موضوع که بیشترین هدف از این دیدارهای چهره به چهره با شهروندان و بازدیدهای میدانی ایجاد یک درک ذهنی از معضلات و مشکلات و درخواست های شهروندان برای مدیران مجموعه است و به صورت کلی در بازدیدهای میدانی و بررسی درخواست ها نگاه به آینده پروژه های منطقه شکل می گیرد . 

وی تصریح کرد : تا کنون از بیش از ۱۶ شهرک  بازدید میدانی صورت گرفته و در این بازدیدها مشکلات خدمات شهری و نیازهای شهرسازی و عمرانی این شهرک ها بررسی شده است . 

وی همچنین به وسعت منطقه ۱۰ اشاره کرد و اظهار داشت : با عنایت به اینکه منطقه ۱۰ با وسعت خدماتی بالغ بر 3000 هکتار و مساحت حریم بالغ بر 19000 هکتار و جمعیتی بالغ بر 201 هزار نفر و 19 شهرک منفصل می باشد خدمات رسانی به شهروندان باید با یک برنامه ریزی منسجم تر انجام گردد که همین بازدیدهای میدانی بخشی از نگاه ما برای طرح ریزی و برنامه ریزی های عمرانی ، شهرسازی و خدمات شهری ما را تشکیل می دهند . 

شهردار منطقه در پاسخ به این سوال که در بازدیدهای میدانی چه میزان از درخواست ها انجام شده است اظهارداشت : در بازدیدها معمولا امور خدمات شهری همچون لایروبی جداول ، پاکسازی معابر ، رنگ آمیزی و زیباسازی جداول ، تعمیر و نگهداری و تاسیسات موارد اعلامی مثل تعویض کانیوا ، تعویض دال شکسته،  جدول گذاری ، تعمیر آسفالت ، نصب علائم و تجهیزات ترافیکی مورد نیاز و ... در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود ، امور عمرانی و شهرسازی با توجه به نیاز طرح و برنامه قطعا با زمان بیشتر در دستور کار قرار می گیرد که عموما در بازدیدها مسائل و موارد مطرح شده باعث می شود نگاه به آینده ما با سازماندهی بهتر انجام گیرد .

سامانه ها
پیوندها
نشانی
بلوار دکتر حسابی - خیابان هاتف
36501717-36501616
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد

آخرین به روزرسانی پورتال: ۱۴۰۲/۰۶/۳۰