منطقه ده

 
تاریخ درج : دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۲
کمالی عضو و ناظر شورای اسلامی شهر شیراز در منطقه ۱۰
مدیران برخط و میدانی عمل کنند
کمالی عضو و ناظر شورای اسلامی شهر شیراز در منطقه ۱۰ :
مدیران برخط و میدانی عمل کنند 

ابراهیم کمالی عضو شورای اسلامی شهر شیراز و ناظر منطقه ۱۰ در بازدیدهای هفتگی خود از شهرک ها و محلات محدوده شهرداری منطقه ۱۰ بر حضور مدیران در میدان تاکید نمود و اظهار داشت : امروز تصمیمات مهم در میدان گرفته می شود و آنچه از نگاه مدیران پشت میز نشین و غیر اجرایی مغفول خواهد ماند خواست مردم است . 

وی تصریح کرد : امروز پایه برنامه ریزی و طرح ریزی های هر محله بر اساس درخواست های شهروندان انجام می شود و قطعا انجام هر پروژه نیاز به داشتن پیوست های فرهنگی و اقناعی شهروندان است . 
کمالی تصریح کرد : نمی توانیم بدون در نظر گرفتن درخواست های شهروندان طرح هایی را مصوب کنیم که نارضایتی عمومی را به همراه دارد و برای اقناع مدیر میدان و دیدار چهره به چهره نیاز داریم .

ابراهیم کمالی ناظر شورای اسلامی شهر شیراز در منطقه ۱۰  در بازدیدهای میدانی و هفتگی تا کنون از شهرک های برنامه بودجه ، شهید بهشتی ، حافظ ، حسین آباد ، شهید باهنر ، انجیره ، قصر قمشه بازدید کرده و بر ادامه بازدیدها در روزهای دوشنبه هر هفته با حضور یاوران شهرداری و مدیران منطقه تاکید دارند تصریح کرد : حضور در میان مردم باید به عنوان نقطه قوت مدیران در نظر گرفته شود و قطعا مدیرانی که پشت میز نشین هستند توانایی لازم برای درک مشکلات مردم را نخواهند داشت و برنامه ریزی  این مدل از مدیران نیز در اجرا دچار اشکالات فنی خواهد بود . 

وی در بخشی از صحبت های خود به شنیدن صدای شهروندان توسط مدیران تاکید نمود و اظهار داشت : گاهی حضور یک مدیر در میدان باعث خشنودی خاطر مردم است و مهمترین اثر این بازدیدهای میدانی درک صحیح از موقعیت شهروندان و درخواست های آنان است . 

کمالی با تاکید بر اینکه این بازدیدها دوشنبه ها ادامه خواهد داشت و تصمیمات و پیگیری‌های انجام شده نیز به شهروندان آن منطقه اطلاع داده خواهد شد . 
وی در پایان اظهار داشت در این بازدیدها فقط نگاه ما به مشکلات عمرانی ، شهرسازی یا موارد مربوط به شهرداری نخواهد بود و موارد اجتماعی ، فرهنگی و زیست محیطی و وظایف دستگاه‌های اجرایی دیگر نیز مورد توجه نمایندگان مردم در پارلمان شهری خواهد بود .

سامانه ها
پیوندها
نشانی
بلوار دکتر حسابی - خیابان هاتف
36501717-36501616
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد

آخرین به روزرسانی پورتال: ۱۴۰۲/۰۶/۳۰